Koç Dolunayından Bu Burçlara Müjde! Aşka ve Sürprizlere Hazır Olun!

Koç Dolunayının burçlara etkileri merak ediliyor. Astrolog Özlem Recep İkizler, Terazi, Koç, Yay ve Oğlak burçlarının gündeminde ilişkilerin olacağını belirtti. Koç Dolunayı bazı burçlara aşk konusunda güzel haberlerle geliyor.

KOÇ DOLUNAYININ AŞKA ETKİSİ

İkizler: Sevgili İkizler, aşk hayatın açısından önemli bir karar aşamasından geçebilirsin. Çevrendeki pek çok kişiyi eleyecek ve arınacaksın. Gerçekleri fark ettiğin şu döngüde hayatını değiştirmek adına alacağın kararlar oldukça önemli.

Terazi: Sevgili Terazi, ilişkilerin gündeminde olacak. Hayatına koyduğun merkezde olan ne varsa karar vereceksin? Seni hak edenlerle ilerleyeceğin yeni döngülere merhaba derken bitmesi ve gitmesi gereken kim varsa hem özel hayatın hem de iş hayatın açısından karar vereceksin.

Koç: Sevgili Koç, sağlığına çok dikkat etmelisin. İkili ilişkilerinde çatışmalardan uzak durman önemli.

Yay: Sevgili Yay, kalbin boş mu? Aç o zaman kalbinin kapılarını ve sevmeyi dene. Hayatına yeni biri geliyor. Mevcut bir beraberliğin bulunuyorsa bitiş aşamasından geçebilir. Senden önceki geçmişi ve gizli yaşadığı konulara artık dur demek isteyebilirsin.

Oğlak: Sevgili Oğlak, iş hayatında attığın adımlar seni ileriye taşıyacak. Firma kurmak, yeni kariyer hedefleri belirlemek ve hayatını değiştirmek istiyorsan şans seninle. İş hayatı yerine kendi özel hayatını seçen Oğlak burçları ise evlilik ve bebek yapma kararı alabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x