Yalı Çapkını dizisinde ağır tepki alan sahne! İzleyenler eleştiri bombardımanına tuttu

Yalı Çapkını dizisinde Tarık karakterinin gerek bakışlarıyla ve sözleriyle gerekse hareketleriyle Seyran karakterine rahatsızlık vermesi izleyenleri çileden çıkardı. Yalı Çapkını’nda Ferit karakteriyle evli olan Seyran’ı taciz eden Tarık’ın yaptıkları izleyenlerin ağır tepki göstermesine neden oldu.

Yalı Çapkını dizisinin son bölümünde, Saffet İhsanlı’nın oğlu ‘Tarık’ için Suna’yı ailesinden istediği gecede olay olacak görüntülere yer verildi. Suna’yla evlenmek isteyen Tarık’ın gözünü bu sefer de Seyran’a dikmesi ekran başındakilerin tepkisini çekti. Suna’yla nişan yüzüğü takmasının hemen ardından soluğu Seyran’ın yanında alan Tarık’ın söyledikleri yok artık dedirtti.

Seyran’ı görür görmez iltifat etmeye başlayan Tarık’ın onu köşeye sıkıştırması ve evli olmasına rağmen ahlaka sığmayan davranışlarda bulunması sosyal medyada olay oldu. Tüm bunların yanı sıra izleyenler, Kazım karakterinin kızlarına şiddet uygulamakla kalmayıp bir de onların rızasını almaksızın evlendirmeye kalkmasına ateş püskürdü. İşte, tepki toplayan o görüntüler…Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir